הובלת דירות בת"א

תל אביב אמנם לא גדולה, אבל שוק הנדל"ן בה תוסס ובהתאם לכך גם שוק ההובלות. כשאתם בוחרים שירותי הובלה, לאמינות ולמקצועיות יש חשיבות עצומה.
כולנו מכירים את הסיפורים על המוביל שהבריז או הקפיץ את מחיר ההובלה ברגע האמת, מה שיוצר חוסר אונים ועגמת נפש אצלכם, הלקוחות.
אצלנו יש מספר קריטריונים שאנו לא מתפשרים עליהם ובזכותם אתם תזכו לשירות הובלה מקצועי שתשמחו להמליץ עליו לחבריכם, שירות שתזכרו בפעם הבאה שתצטרכו לעבור דירה או משרד ותחסכו לעצמכם זמן.
אף אחד לא אוהב את יום ההובלה, אבל אתנו הוא יעבור בקלילות ולפני שתספיקו לברך את עצמיכם על המעבר – החפצים שלכם כבר יחכו לכם במיקום החדש.
מעבר לכך, אנו מציעים גם שירותי אריזה, כך שאם אין לכם זמן לארוז, אין לכם ארגזים ובאופן כללי אתם רק רוצים לעבור כבר, בלי כאב הראש שכרוך בכך – נשמח לעשות את האריזה עבורכם.
צוות המובילים שלנו הוא מהמקצועיים בשוק: אצלנו לא תפגשו מובילים שמפחדים לסחוב, מובילים שיאחרו להגיע או להתעורר בבוקר או כאלו שישברו לכם את האגרטל שקיבלתם מסבתא.
האריזה וההובלה עצמה מתבצעות בזהירות, ביעילות ובמהירות.
יתרון חשוב נוסף שיש לנו הוא ההיכרות עם העיר תל אביב.
משכונות עבר הירקון ועד גבול בת ים – המובילים שלנו מכירים את הדרך, איפה אין כניסה וכמובן את חוקי החניה הקשוחים של העיר.

דוגמה להובלה מצפון ת"א ליפו - עלות ההובלה מצפון תל אביב ליפו כוללת מספר פרמטרים:  כמות הציוד - כולל רהיטים, ארגזים, תיקים וכולי, פירוק והרכבה של ציוד כמו ארונות או מקררים, מיקום הדירות – האם יש מעלית ובאיזו קומה הדירה וכן המרחק בין הדירות.
כאשר מדובר בשתי קצות של העיר – המחיר מעט גבוה יותר.

חברת חפוז מתמחה בהבולת דירות בתל אביב, הובלת בתים פרטיים ומשרדים בתוך תל אביב ומחוצה לה, אנו מעמידים לרשותכם צוות מובילים מקצועי ומיומן.

הובלת דירות בת"א