הובלת דירות

אחד מהאתגרים הכרוכים במעבר דירה הוא הצורך להעביר את תכולתה ממקום למקום, העברת התכולה כוללת אריזה מוקדמת של כל הפריטים, הובלה אל הבית החדש ופריקה מהארגזים.
בעבר היה נהוג להיעזר בבני משפחה וחברים בכדי להעביר את תכולת הדירה אך כיום הדרך המהירה ביותר לבצע את המטלה הוא בעזרת חברת הובלת דירות מקצועית.
הובלת דירות ברמלה והסביבה בעזרת צוות הובלות דירות מקצועי הופכת את החיים לפשוטים יותר, חברת ההובלות עושה את כל העבודה עבורנו במהירות וביעילות, צוות המובילים אורז את תכולת הדירה, מפרק רהיטים ופריטים גדולים, מעמיס את התכולה על גבי משאית ולבסוף פורק את הכול בדירה החדשה או שמציע לכם אחסון דירות לתקופה מסויימת.
בטרם שכירת חברת ההובלות יש להגדיר בדיוק מהו היקף העבודה הנדרש ומהם המכשולים הנמצאים בדרך, לדוגמא:

פינוי דירת גן – העברה מדירת גן או אל דירת גן נחשבת לפשוטה יחסית לדירות אחרות, ברוב דירות הגן ישנה דלת גדולה הנפתחת לגינה, דרך דלת זאת ניתן להעביר את כל תכולת הדירה בקלות ובמהירות, אם אתם מתגוררים בדירת גן נסו להפחית ממחיר ההובלה.
פינוי דירה בבניין – כאשר מעוניינים לעבור מדירה בבניין קומות יש לבחון מספר דברים, ראשית יש לבחון באיזו קומה הדירה ממוקמת? האם יש מעלית לבניין? האם ניתן להיעזר בשירותיו של מנוף פינוי? ועוד שאלות רבות שלכולן אותה המטרה להגדיר את צרכינו ולהתמקח עם חברת ההובלות בדבר המחיר.
פינוי פריטים מיוחדים – תחת ההגדה פריט מיוחד ניתן למצוא את הפסנתר, המקרר הביתי וכול פריט החורג ממידות סטנדרטיות, פינוי פריטים אלו דורש תכנון מוקדם בקשר לדרך הוצאתו מהדירה וכן רכב מיוחד שעליו ניתן להעמיס את הפריט.

החברה המובילה מובילים דירות גם בתל אביב, אז אם אתם גרים בתל אביב לחצו כאן >>

 

פינוי והובלת דירה יכולים להיות מטלה שוחקת וקשה או כייפית ומהנה כתלות בצוות המובילים אותם תשכרו, טרם הבחירה בחברת הובלת דירות חשוב לבדוק היטב מהו טיב השירות אותו היא מעניקה וכמובן מהו המחיר המבוקש עבור שירות זה.

 

מאמרים קשורים בנושא:

סיווג: הובלת דירות ברמלה.